گواهینامه ایزو

خانه انجمن ها سایر گواهینامه ایزو

 • این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 1 سال، 6 ماه پیش بدست Avataratlas به‌روزرسانی شده است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1698
   Avataratlas
   مشارکت کننده
   • موضوع: 12
   • پست: 47

   چرا دریافت گواهینامه ISO برای کسب و کار تولیدی شما مهم است؟

   داشتن گواهینامه ISO مزایای متعددی را برای تولیدکنندگان به همراه دارد. دلایل متعددی وجود دارد اما چرا داشتن گواهینامه ISO برای مشاغل تولیدی اهمیت دارد.؟
   با آخرین استانداردها و مقررات صنعت به روز باشید

   با کسب آخرین گواهینامه ISO، کسب و کار تولیدی شما نشان می دهد که توانایی ارائه محصولات با کیفیت بالا را دارد که تمام مقررات صنعت را رعایت می کند، به موقع تحویل داده می شود و مشتری را خوشحال می کند. این برای کسب و کار شما بسیار مهم است زیرا محصولات شما باید منعکس کننده اقدامات انجام شده برای ایجاد ثبات و اطمینان در بازار تولید جهانی باشد. در یک نکته عملی تر، داشتن گواهینامه ISO به این معنی است که کسب و کار شما تمام ابزار، منابع و تجهیزات لازم برای ایجاد محصول یا خدمات شما را دارد.
   القای اعتماد با مشتریان

   وقتی کسب و کار تولیدی شما دارای گواهینامه ایزو باشد، به کار شما تبدیل می شود که پایبندی و مطابقت با استانداردهای ISO را نشان می دهد. مشتریان و رگولاتورها می توانند اعتماد کنند که محصولات شما تمام الزامات را برآورده می کنند و کسب و کار شما به طور مداوم مراحل و اسناد مناسب را برای بهبود و حفظ عملکرد شما حفظ می کند.
   آیا دریافت گواهینامه ایزو برای سازمان ما مفید است؟

   اخذ گواهینامه ایزو می تواند ابزار مفیدی برای افزایش اعتبار شما باشد، با نشان دادن اینکه محصول یا خدمات شما انتظارات مشتریان شما را برآورده می کند، سازمان شما در چشم مشتریان موجه تر دیده می شود. برای برخی از صنایع، اخذ گواهینامه ایزو و دریافت گواهینامه های ایزو مرتبط یک الزام قانونی یا قراردادی است.
   آیا سازمان جهانی ایزو گواهینامه ایزو صادر می کند؟

   سازمان جهانی استاندارد یا ایزو استانداردهای بین المللی مانند ISO 9001 و ISO 14001 را توسعه می دهد و ایجاد کننده استاندارد های ایزو می باشد، اما در صدور گواهینامه ایزو دخالتی ندارد و گواهی ایزو صادر نمی کند. این کار توسط نهادهای صدور گواهینامه خارجی همانند BRSM انجام می شود، بنابراین یک شرکت یا سازمان نمی تواند توسط ISO گواهی شود و اخذ گواهینامه ایزو از مراجع شخص ثالث امکان پذیر است.

   با این حال کمیته ارزیابی انطباق ISO (CASCO) تعدادی استاندارد مربوط به فرآیند صدور گواهینامه ایزو را تولید کرده است که توسط مراجع صدور گواهینامه ایزو همانند شرکت BRSM استفاده می شود.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
رفتن به نوار ابزار