چمن مصنوعی

خانه انجمن ها سایر چمن مصنوعی

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1607
   Avatartakgrass
   مشارکت کننده
   • موضوع: 1
   • پست: 0

   یکی از روش های نوین در طراحی دکوراسیون و ایجاد فضای سبز در حیاط استفاده از کفپوش های زیبا است. استفاده از کفپوش های متنوع و ترکیب کفپوش های متفاوت با یکدیگرباعث ایجاد هر چه بیشتر زیبایی بصری در حیاط می شود. اکثر مواقع برای فضای حیاط کفپوش هایی مانند آجر، کاشی، واش بتن، سنگ، موزاییک، پیور و … استفاده می کنند اما استفاده از چمن مصنوعی نواری که یک نوع چمن مصنوعی تزئینی به شمار می رود، در بین سنگ یکی از این ایده های نوآورانه می باشد. امروزه بسیار رایج بوده و با هزینه بسیار پایین در هر مکانی قابل اجراست. به همین منظور بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است.

   یکی از بهترین متریال ها برای زیبا سازی موزاییک و واش بتن حیاط استفاده از چمن مصنوعی نواری است. اجرای این کار بدین صورت می باشد که در هنگام اجرای کفپوش حیاط ما بین سنگ، واش بتن و یا موزاییک فضای مشخص و با ابعاد مشخصی در نظر گرفته می شود. سپس این فضا با استفاده از چمن مصنوعی نواری پوشانده خواهد شد.

   کاربرد چمن مصنوعی نواری ما بین سنگ و موزاییک است که یکی از بهترین ایده ها در طراحی دکوراسیون حیاط منازل، ادارت، مهد کودک، ویلا، باغ تالار ها و … می باشد. این طراحی به زیبا تر جلوه کردن حیاط کمک بسیاری کرده که البته با مقدار کمی هزینه می توان سال های زیادی از این زیبایی بهره برد.

   چمن مصنوعی نواری را می توان بین سنگ، موزاییک، واش بتن و … به راحتی اجرا کرد که در این میان اکثرا استفاده از چمن مصنوعی بین موزاییک را برای فضای مورد نظر ترجیح می دهند.

   از چمن مصنوعی نواری می توان برای اجرای بین سنگ و موزاییک در حیاط، کنار استخر، روف گاردن، تراس و … بهره برد.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
رفتن به نوار ابزار