اهداف و قواعد کلی

بسم الله الرحمن الرحیم

با استعانت از خداوند متعال و در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پایگاه الکترونیکی «کالای ایرانی» با هدف ایجاد بستری برای معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت و مرغوب، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز می نماید. قواعد کلی حاکم بر این پایگاه الکترونیکی، به شرح زیر اعلام می گردد:

  1. عضویت در این پایگاه الکترونیکی، برای عموم آزاد است و هریک از افراد علاقه‌مند، می‌توانند با عضویت رایگان در این پایگاه الکترونیکی، نسبت به معرفی محصولات با کیفیت و مرغوبی که در ایران تولید می‌شوند و شخصا تجربه‌ی استفاده از آنها را دارند و یا به هر نحوی، از کیفیت ویژه و مرغوبیت آنها مطلع هستند، اقدام نمایند. همچنین هریک از اعضای محترم، می‌توانند با اظهار نظر پیرامون سایر کالاهای معرفی شده توسط دیگر اعضای محترم پایگاه الکترونیکی، دیدگاه‌های خود پیرامون کالای معرفی شده را ارائه نمایند و با امتیازدهی به کالای معرفی شده، میزان توصیه‌ی کالای مذکور به دیگران را تبیین نمایند.
  2. هریک از بازدیدکنندگان محترم، هنگام عضویت در این پایگاه الکترونیکی متعهد می‌شود با احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت کامل ادب و موازین اخلاقی، صداقت و انصاف را مبنای کلیه‌ی تعاملات خود با این پایگاه الکترونیکی و اظهار نظرهای خود در آن و پیرامون آن، قرار دهد.
  3. از آنجایی که این پایگاه الکترونیکی، هیچ مسئولیتی در قبال صحت مطالب مندرج از سوی اعضای محترم در این پایگاه الکترونیکی ندارد، از کلیه‌ی بازدیدکنندگان و اعضای محترم درخواست می‌شود با مشارکت فعال خود و امتیازدهی به کالاهای پیشنهاد شده از سوی سایر اعضای محترم، به مخاطبان در شناسایی بهتر کالاهای مورد نظر یاری نمایند.
  4. اگر ارزشی که یک کالا برای مصرف کننده ایجاد می‌کند را از طریق حاصل تقسیم «کارکرد کالای مذکور» بر «هزینه آن» برآورد نماییم، این پایگاه الکترونیکی در صدد بسترسازی برای معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت و مرغوبی است که ارزش بالایی برای مشتریان ایجاد می‌نمایند. بر این اساس، این پایگاه الکترونیکی به هیچ عنوان به دنبال ارزش گذاری روی کالاهای مختلف و یا معرفی کالاهای نامطلوب و منع مخاطبان از خرید آنها نیست. بلکه صرفا معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت و مرغوب راهدف خود قرار داده است.
  5. این پایگاه الکترونیکی، همراه به خود و کلیه‌ی مخاطبان محترم و اعضای بزرگوار خود، پرهیز از مصرف گرایی و تجمل کرایی را یادآوری می‌نماید و با بسترسازی جهت معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت و با ارزش بالا (مبتنی بر تعریف صورت گرفته از «ارزش» در بند ۴) درصدد تامین هرچه بهتر انتظارات و کارکرذهای مورد نظر مخاطبان توسط کالاهای مرغوب و درجه یک تولید ایران می‌باشد.
رفتن به نوار ابزار